Bingo.

ALINI, grupa gier, znajduje się w pobliżu pozostałych dziewięciu względnych korytarzy bingo, biorąc pod uwagę liczbę zamkniętych w okresie 11 miesięcy do 15. Dochody rootcasino-nopl.com W Szkocji spadają 15% od wprowadzenia ostatniego marca dymu wnętrza. Wpływ na zyski, ocenione jako około 25%, zostanie ujawnione w rankingu “pełno rok s obliczy w przyszłym miesiącu. Zakaz palenia rozprzestrzenia się w Walii i Anglii tej wiosny i lata. Grupa komunikuje się z regulatorami o autoryzacji “zewnętrznych; ogrodów” bingo; Dla palaczy do gry. Firma ma nadzieję na ponowne przypisanie niektórych z 230 osób dotkniętych zamknięciami.

Klub Bingo, w którym księcia William zapłacił za niespodzianki w zeszłym roku musi być składnikiem większego programu z bujnej grupy w celu złagodzenia wpływu zakazu dymu na względnym łańcuchu Mekki.

Klub Bingo La Mekki w czytaniu, w którym księcia i grupa kolegów kadeci przyjęli przerwę z ich armii w Sandhurst w październiku, jest jednym z dziesięciu klubów, które są zamknięte przez rangę z utratą ponad 250 miejsc pracy .

Firma powiedziała, że ​​osiem klubów przydzielonych do zamknięcia, w tym Fulham, są precedensami operatorami. Byli mniejsze i trudniejsze do zarządzania niż nową generacją dużych siedzeń posiedzenia podłogi podłogowej, które operatorzy Bingo coraz częściej koncentrują się powyżej.

Rzecznik powiedziała, że ​​podczas gdy około 50 procent klientów La Mecca byli palacze, proporcja była wysoka jak 70 procent w niektórych z tych, którzy są zamknięte. “Poprzednie filmy mają tendencję do trudnej wentylacji, co generuje smokey atmosferę, która cieszy się bez palących mniej prawdopodobne.”

Powiedział, że niektóre z klubów, z których sześć jest właściwościami pomijonymi, miała maksymalną alternatywę – wykorzystać wartość, podczas gdy niektóre, w tym te w Sheffield i Shell, znajdowały się w pobliżu innych lokalizacji spotkania La Mecca. “Niektóre z nich byłyby zamknięte. Jest to po prostu dobra administracja nieruchomości. ”

Klub w Hounslow, w pobliżu Heathrow, ostatni weekend zamknięty po jego sprzedaży w Goldcrest jest nagłówek, HouseBuilder, za 3 funtów o nazwie milionów. Inni do zamknięcia są w Islington, Północnym Londynie, Shell, Liverpool, Swansea, Springs i Wolverhampton.

Firma, która we wrześniu ogłosiła 200 strat w miejscu pracy w La Mecca, konserwującym 10 milionów funtów, powiedział, że o ile to możliwe, starałoby się ponownie wykorzystać personel do niektórych względnych innych klubów, ograniczających liczbę overdersance . Nie zaprasza zamknięć, aby mieć istotny wpływ na sytuację finansową Grupy; Analitycy ocenili strzał wszystkiego innego miliona funtów na zyskach na lata 2007-2013.

Po zamknięciu ogłoszone wczoraj Mekka pozostanie drugim co do wielkości operatorem Bingo Bingo za koralem Gali, która ma 175 miejsc Gali Bingo Spotkania w całym kraju. Neil Goulden, główny dyrektor generalny Coral, powiedział, że nawet jeśli Grupa stale zbadała swoją własność, nie miała programów do śledzenia kabla Mekki w zamknięciu niektórych klubów ze względu na zakaz bliska dymu. Również projekty mają zastosowanie do uprawnień do gier, aby umożliwić użytkownikom grać w gry podczas posiadania papierosa w obszarze zewnętrznym w cenie.